Datum: 01-07-2011
Vandaag is het de nationale Comic Sans-dag. X-Interactive doet mee.
Het is kinderlijk, infantiel, onvolwassen, sullig en getuigt van een slechte smaak. Op de basisschool kreeg je er vaak een punt extra mee als je er je werkstuk mee opleukte: Comic Sans MS. Het lettertype wordt vandaag op 1 juli in het zonnetje gezet.
Vandaag de dag is het uit den boze om het lettertype te gebruiken. Zelfs de nieuwsbrief van de plaatselijke kaartclub waagt zich er niet meer aan.
Bij BNN zijn het Coen Swijnenberg en Sander Lantinga die het initiatief hebben genomen om Comic Sans een hart onder de riem te steken. Ze riepen vandaag uit tot Comic Sans-dag en vroegen iedereen alleen vandaag gebruik te maken van het meest fantastische lettertype op aarde. X-Interactive kan niet achterblijven en daarom treft u onze website vandaag aan met Comic Sans MS.
terug naar overzicht

